Akimirkos iš „STHl virvių parko“ Kazlų Rūdoje

Kazlų Rūdos savivaldybės Antanavo pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokiniai dalyvauja „Olimpiniame mėnesyje“. Šios programos ir projekto tikslas skirtas tam, kad mokiai būtų ugdomi fiziškai, sveikai maitintųsi, būtų sveiki emociškai ir turėtų kokybišką poilsį. Todėl „Olimpinio mėnesio“ atidarymo proga 2020-10-07 pradinių klasių mokiniai keliavo į Kazlų Rūdos „STHL virvių parką“.
Ten jų laukė įvairaus sudėtingumo trasos medžiuose. Mokiniai įveikė ir net po kelis kartus jų amžių, ūgį ir fizines galimybes atitinkančias virvių trasas. Namo mokiniai grįžo geros nuotaikos, pilni gerų emocijų. Žadėjo paaugę ten sugrįžti ir įveikti sudėtingesnes trasas. „Olimpinio mėnesio“ atidarymo išvyką organizavo vyresnioji pradinių klasių mokytoja Leonora Jančiūnienė. Kartu į kelionę vyko mokytojos Jurgita Andriušaitienė ir Aušra Valatkevičienė, kurios taip pat prisidėjo prie projekto atidarymo organizavimo.